Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Gliwice

Fachowa pomoc techniczna na Śląsku – Rzeczoznawca samochodowy Gliwice

Rzeczoznawca samochodowy z Gliwic to ekspert z wieloletnim doswiadczeniem zawodowym w branzy, posiadający niezbędną wiedzę merytoryczną i kompetencje uprawniające go do wykonywania zawodu rzeczoznawcy. Jako ekspert techniki motoryzacyjnej rzeczoznawca samochodowy Gliwice wykonuje wiekszosc uslug rzeczoznawczych i oferuje swoim Klientom fachowe doradztwo techniczne oraz niezalezne opiniowanie uszkodzen w pojazdach powstałych wskutek wypadków, stłuczek i kolizji samochodowych.

Regionalny rzeczoznawca samochodowy Gliwice jest profesjonalista mogacym pochwalic sie szerokim zakresem wiedzy specjalistycznej oraz współpracą ze Stowarzyszeniem MOTOEXPERT z Kielc i ich partnerami strategicznymi, którymi są nie tylko firmy likwidujące szkody, ale także np. niemiecka sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT z siedzibą w Norymberdze.

W swej dzialalnosci rzeczoznawca samochodowy Gliwice pomocy technicznej udziela w szczególności osobom bedacym ofiarami wypadkow drogowych w kraju lub za granica – w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii. Na ich zlecenie najczesciej wykonywane sa bowiem przez autoeksperta z Gliwic niezależne opinie i ekspertyzy techniczne dotyczace zakresu uszkodzeń aut powypadkowych i weryfikacje juz sporzadzonych ocen technicznych.

 

Rzeczoznawca samochodowy Gliwice – Likwidacja i opiniowanie szkód po wypadku drogowym

Doswiadczony rzeczoznawca samochodowy Gliwice nierzadko opiniuje szkody komunikacyjne dotaczyce pojazdow, ktore ulegly wypadkowi lub tez niezawinionej kolizji na terenie Polski oraz pomaga osobom poszkodowanym za granicami kraju,  m.in. w Niemczech. Rzeczoznawca samochodowy Gliwice jako partner StowarzyszeniaMOTOEXPERT ofiarom wypadkow mających miejsce za granica (Austria,Niemcy, Szwajcaria) sluzy glownie pomoca techniczna lub wykonuje dla nich niezalezną i w pełni obiektywną opinię techniczną określającą realną wartość zniszczeń i realny zakres powstałej szkody.

Stowarzyszenie MOTOEXPERT, do którego należy rzeczoznawca z Gliwic jest organizacją zrzeszajaca najbardziej doświadczonych ekspertow z Polski i Niemiec, ktora swoich regionalnych i partnerskich autoekspertow posiada na terenie całej Polski, we wszystkich województwach. Fachowa pomoc udzielona Polakom, ktorzy brali udzial w zdarzeniu drogowym w Polsce lub poza granicami – np. w Niemczech – przez rzeczoznawce samochodowego z Gliwic moze skutkowac wyplata adekwatnego i wysokiego odszkodowania powypadkowego.

 

Rzeczoznawca samochodowy Gliwice – Rzeczoznawca techniki samochodowej Gliwice – Rzeczoznawca motoryzacyjny Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *